J1 zápisky V.

Doufám, že je pondělí. Skoro bych, řekl, že doufám, že už je pátek, neboť mě po dnešku tak bolí nohy, že si nedokážu představit, že by mě bolely ještě víc a to mě myslím čekají ještě náročnější dny. Každopádně je půl deváté večer a já už sedím vyvalený na hotelu a skoro nemusím nic dělat. Měl bych si tedy připravovat texty na povídání k naší session, ale na to je do čtvtka ještě dost času. Co se tedy dnes stalo? Čtěte dále a dozvíte se.

Jelikož poslední zápis skončil včera odpoledne pokusím se ještě krátce shrnout události včerejšího večera. Poté co jsme se ubytovali v hotelu “Chancellor”:http://www.chancellorhotel.com/ koused od Union square jsme se vydali do “Moscone Center”:http://www.moscone.com/site/do/index zaregistrovat se na konferenci, vyzvednout průkazy a vyřídit potřebné formality. Všechno problěhlo hladce a překvapivě rychle. Jako _JavaOne Speaker_ jsem taky navštívil _speaker center_ a dostal od Sunu “úžasný dárek” v podobě baterky na ruční pohon. Aspoň, že to svítí bez baterek. Následně jsme se vydali na veřeri do “Lori’s Diner”:http://www.lorisdiner.com/home.html. Měl jsem to samé co k snídani. Hmaburger. Byl moc dobrý, ale nějak se mi to začíná zajídat.

Dnešek byl o mnoho zajímavěší. Moscone Center se docela zalidnilo účastníky konference “ComunityOne”:http://developers.sun.com/events/communityone/ a lidmy připravující firemní expozice pro JavaOne. Prostě to ožilo. Náš úkol pro dnešek byl jednoduchý: naběhnout, připravit stánek a pak už si jenom užívat volné odpoledne. Jó, vedle jak ta jedle. Stánků jsem pomáhal připravit několik a k tomu ještě musel řešit další věci. Nakonec to ale všechno dopadlo a doufám, že i zítřejší key-note, ke které jsem docela velkým dílem přispěl i já sám, dopadne dobře. Za odměnu jsem se rozhodl, že ji prospím, ale pokud chcete můžete se se mnou dívat “zde”:http://java.sun.com/javaone/sf/sessions/general/index.jsp (je to session s názevem Java+You, nedá se linknout přímo).

Musím se přiznat, že někteří lidé a ceková únava v druhé polovině dne způsobily, že jsem Sun neměl moc rád. A pocit dobře odvedené práce se hořkosladce mísil s pocitem totální marnosti a ignorace. Doufám, že déle přetrvá ten první. Díky bohu přišel večer a vše bylo hotovo. Skvělá večeře formou bufé a otevřeného baru v jednom z luxusnějších hotelů mi kapku zpravila náladu. Naládoval jsem se krůty, hovězího a nakonec i italské kuchyně. Všechno bylo moc moc dobré a bylo toho moc takže nakonec jsem měl Sun ještě docela rád.

Jestli pořád čekáte na nějaké zážitky z města tak věřte, že jsme na tom stejně. San Francisko znám zatím jenom z pěší přepravy Hotel – Moscone Center a zpět a to si člověk atmosféry a shlédnutíhodností moc neužije. Ani nevím kdy budu mít čas, ale pokud se zítra probudím nějak extrémě brzo tak budu spíš pracovat na prezentaci, takže dejme tomu pozítří by se něco mohlo přihodit, ale tak daleko se v rozvrhu radši ani nedívám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *