JavaFX 1.1 – Mobile

Proč jsem na nic poslední dobou neměl čas? Málo spánku, přehršel práce a celková únava? *JavaFX SDK 1.1* je první release, ve kterém je taky plnohodnotný emulátor pro *JavaFX Mobile*. Důležité je taky to, že LG a “další firmy”:http://javafx.com/partners/ to s JavaFX Mobile myslí vážně a doba, kdy se naše práce objeví na telefonech není zas tak daleko. První z nich budeme ukazovat příští týden na “Mobile World Congress”:http://www.mobileworldcongress.com/. Tak na co čekáte? Mrkněte na “intro”:http://javafx.com/launch/ a stahujte “SDK”:http://javafx.com/downloads.

2 Replies to “JavaFX 1.1 – Mobile”

  1. Dobrý den, díky za info.
    Na různých zdrojích jsem našel, že JavaFX Mobile běží nad Androidem. Jinde jsem zase našel, že Sun bude tlačit výrobce k integraci JavaFX.
    Takže se raději zeptám – když si teď koupím současný T-Mobile G1 (tj Android bez JavaFX) poběží mi na tom bez problému JavaFX (samozřejmě po nahrání nějakých knihoven)?
    Velmi děkuji za odpověď.

  2. JavaFX v současné době nad Androidem neběží, nebo alespoň ne ve stádiu o kterém by se dalo mluvit. Bohužel vztahy a možnosti nasazení na Androidu nemůžu komentovat. Každopádně našim cílem je mít JavaFX všude kde je Java.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *